Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

ch. E L V I S  Taien - Bílý švýcarský ovčák

ÚVOD

ÚVOD...  

Jak jsem se stal členem naší rodiny?

        Narodili jsme se 16. 10. 2003 v chovatelské stanici TAIEN , tedy já Elvis a mých 7 sourozenců. Jednoho dne moje lidská maminka Markétka pozvala moje „budoucí“ páníčky, aby se na nás přijeli podívat…..………… , a jak myslíte, že to „podívání“ dopadlo? Kdo by odolal tak úžasně roztomilé, chlupaté, bílé kuličce, jako jsem byl :0)). Pár dní na to jsem se vezl směr můj nový domov, kterým je malý domeček se zahrádkou blízko Prahy. 

Tak abych se vám trochu představil. Jak už jsem řekl jmenuji se ELVIS TAIEN, jsem pěkný temperament a raplouš (jak říká moje panička - nestárnoucí štěndo), ale zároveň jsem velmi chápavý a učenlivý, aspoň myslím…Všechny mé blízké miluji a nespustím je z očí, známe toleruji, ale od cizích si udržuji odstup.

Co mám rád? Rád chodím na dlóóóuhé procházky, rád se cachtám u nás v Berounce, rád běhám s paničkou u kola a nejradši mám mííííček. Také rád řádím s pejskama a jsem pro každou rošťárnu.

Moje nejdůležitější povinnost, mimo obšťastňování mých blízkých, je hlídání našeho domova a že mi to jde, neváhám hlásit vše co se mi zdá být podezřelé – jen ať o mě všichni ví.

 

 

 Kopírování či přejímání textů a fotografií je možné jen po dohodě s majitelem stránek.

 
TOPlist